Slovenská informačná | Balatonfüred Concours d’EleganceBALATONFÜRED
CONCOURS D’ELEGANCE

Stiahnuť ako PDF

IV. Concours d’Elegance Balatonfüred sa uskutoční v Balatonfürede pri malebných brehoch jazera Balatonu prvý májový víkend 3-5 mája 2019 v znamení krásy, elegancie a sily a  aj ako súčasť obradu otvorenia plavebnej sezóny plachetníc. Toto tradičné podujatie ponúka ideálnu kulisu pre historickú udalosť vozidiel, kde sa fanúšikovia a zberatelia môžu stretnúť a prežiť jeden krásny víkend.

PRIEBEH

Táto akcia zahŕňa viac kategórií, ktoré sú rozdelé podľa dátumu výroby, krajiny alebo typu automobilu.
Pre zúčastnené vozidlá nie sú potrebné certifikáty FIVA. Počas udalosti zúčastnené vozidlá dostanú špeciálny preukaz, takže autá aj bez poznávaciej značky sa môžu zúčastniť. 
Zúčastnené reštauračné spoločnosti alebo múzeá sa môžu predstaviť na informačnej tabuli, ktoré budú pri vystavených vozidlách.

 

PRIHLÁŠKA

Prosíme Vás zasielajte Vaše prihlášky na info@balatonfuredconcours.eu s Vašimi údajmi (meno, adresa, kontaktné údaje) a podrobnosti o vozidle (značka, model, rok výroby a fotografie, kde je vozidlo dobre viditelné)
Ďakujeme za Vaše prihlášky!
Podujatie je obmedzené na 50 vozidiel.

POPLATKY

Registračný poplatok je 170 EUR na posádku, ktorý zahŕňa gálavečeru, občerstvenie počas akcie, plavbu na lodi a kyvadlový autobus do viníc. 
Našim cieľom je vytvoriť vysoko kvalitnú udalosť pre našich účastnikov a návštevníkov.